مذاکرات هیپنوتیزمی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
3500000

مذاکره چیست؟ 

در واقع مذاکره یکی از مهمترین و اصولی ترین روش هایی است که افراد با استفاده از آن به حل اختلاف و پیشبرد یک فرایند چه در شغل چه در زندگی شخصی می پردازند. تمرکز اصلی اصول و فنون مذاکره، بر این است که با استفاده از آن از بحث و اختلاف اجتناب کنید و با یک توافق دوجانبه یا چندجانبه فرایند را به پایان برسانید.

چه تاثیری در زندگی افراد می گذارد؟

مذاکره در هر کجای زندگی حتی بر روی چیزهای کوچکی مثل این که چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد (برگرفته از کتاب اسپنسر جانسون) و چیزهای بزرگی مثل این که از شرکت جدیدی که استخدام شدید چقدر پول درمی آورید، تاثیر می گذارد. بنابراین به این بستگی دارد که شما تا چه اندازه در این استراتژی ماهر و با استعداد هستید.

اما در نظر داشته باشید که نکات اشتباه و متداولی در باب اصول و فنون مذاکره نیز وجود دارد که باید به آنها پرداخت و از به کار بردن آن خودداری کنید زیرا احتمال آن که با روش های اشتباه پایان مذاکره را به تعارض بین خود و افراد تبدیل کنید زیاد است.

اهمیت مذاکره

تکنولوژی در تجارت جهانی امروز به سرعت در حال پیشرفت است. با این وجود برخی چیزها همواره ثابت خواهند بود. هنر مذاکره به اندازه داشتن مهارت در کسب و کار مهم است و هیچ وقت نیاز به آن از بین نمی رود. اما سوال اینجاست که چرا واقعا هنر مذاکره مهم است؟ داشتن مهارت مذاکره قوی می تواند میان یک مصالحه موثر و یک ضرر عظیم تفاوت ایجاد کند. به همین دلیل است داشتن مهارت مذاکره برای موفقیت در تجارت از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند موفقیت شما را سبب شود. اما مهارت های مهم در مذاکره چیست و چرا داشتن این مهارت ها از اهمیت بالایی برخوردار است؟

  • داشتن اعتماد به نفس
  • یکی از مهارت های بسیار مهم مذاکره این است که شما بدانید چه زمانی باید حرف بزنید.
  • در مذاکرات خود رفتار عادلانه ای داشته باشید.
  • داشتن مهارت ارتباط با افراد نیز امری بسیار مهم به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *