آموزش گرفتن لایو دو نفره در اینستاگرام و اضافه شدن به لایو دیگران

لایو در اینستاگرام یکی از ویژگی‌های کاربردی و جذاب بوده که در این شبکه اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. به‌ تازگی آپدیتی برای اپ اینستاگرام در گوشی‌های هوشمند منتشر شده که قابلیت جالبی را به بخش لایو آن اضافه کرده است. همراه ما باشید.

در آخرین آپدیت برای اپ اینستاگرام، قابلیت افزودن دوستان به لایو خود، حتی اگر در نزدیکی شما نباشند، افزوده گردیده است. در واقع با این ویژگی جدید شما می‌توانید توسط یکی از دوستان‌تان یک ویدیوی لایو دو نفره از راه دور داشته باشید. نحوه گرفتن لایو دو نفره در اینستاگرام به دو فاکتور بستگی دارد که آن‌ها را در ادامه توضیح داده‌ایم.

 

اگر شما میزبان لایو هستید

درصورتی که در حال گرفتن لایو در اینستاگرام باشید و بخواهید شخص دیگری را به لایو خود اضافه کنید تا به‌صورت دو نفره آن را ادامه دهید، باید بر روی آیکون دو آدمک موجود در پایین رابط کلیک کنید.

لایو دونفر اینستاگرام

در این حالت لیستی از تماشاکنندگان لایو نمایان می‌شود که شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که تنها یک‌نفر را می‌توانید به لایو خود بیفزایید. همچنین شخصی که قرار است به لایو شما اضافه شود، حتما باید از تماشاکنندگان ویدیوی شما در آن لحظه باشد. پس از انتخاب فرد مورد نظر بر روی Add کلیک کرده و منتظر بمانید تا صفحه به دو قسمت تقسیم شود. در این زمان برای شخص مقابل اعلان اضافه شدن به لایو ارسال می‌شود؛ که البته شخص می‌تواند آن را نپذیرد.

عادت به تعویق انداختن کارها؛ بررسی علل و راهکار ترک آن

 

اگر شما تماشاکننده لایو هستید

علاوه بر این‌که میزبان قادر به ارسال درخواست برای اضافه شدن به لایو است، تماشاکنندگان هم می‌توانند این درخواست را بدهند. برای این کار هنگامی که در حال تماشای لایو فرد مورد نظر هستید، بر روی دکمه درخواست موجود در بخش کامنت‌ها کلیک کنید.

در این وضعیت اعلانی برای میزبان لایو نمایان می‌شود که می‌تواند آن را بپذیرد و یا کنسل کند. با قبول شدن درخواست، صفحه لایو به دو قسمت تقسیم می‌گردد و می‌توانید به‌صورت هم‌زمان با هم ویدیو لایو داشته باشید.

برای استفاده از بهتر از این ویژگی‌، به موارد زیر توجه کنید:

  • هر دو فرد موجود در لایو می‌توانند از فیلتر‌های مختلف استفاده کنند و بدین شکل ویدیو را پیش ببرند.
  • درصورتی که شما میزبان هستید، می‌توانید با کلیک بر روی X، فرد دوم را از لایو حذف کنید. این امکان برای شما در صورتی که فرد دوم هم باشید وجود دارد و می‌توانید از لایو خارج شوید.
  • مانند همه لایو‌ها، میزبان می‌تواند مشخص کند که ویدیوی لایو ضبط شده، مانند استوری ذخیره گردد یا نه.
  • در صورتی که میزبان لایو هستید، با کلیک بر روی آیکون دو آدمک می‌توانید درخواست‌های موجود برای اضافه شده به لایو‌ را مشاهده کنید.
  • اضافه شدن شما به لایو شخص دیگر به این معنا است که تمامی فالوورهای میزبان بدون در نظر گرفتن این که در اینستاگرام فالوور شما هستند یا نه، قادر به دیدن شما خواهند بود.

امتیازات post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *