کتاب صوتی شنبه ها

شنبه ها آغازی پر قدرت

در این بخش کلیه پادکست‌های کتاب صوتی شنبه ها  که توسط دکتر افشین فاتح تهیه و منتشر شده،  به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته است. گوش دادن به این پادکست ها  به شما کمک می‌کند تا شنبه ها را با قدرت و انرژی بیشتری آغاز کنید.

شنبه : 6 فروردین 1401

شنبه ها:
‎قاعده بازی دنیا را که بدانی ، تسلیم نمیشوی . بر تمامی دنیا‌ همین یک‌ قانون‌حاکم است . در پس هر ظلمت ، روشنی پایان‌ هر سختی ، آسانی و پشت تاریکی هر یاءس ، نور امیدواری است . فقط برای آنکه بخواهد و بر خواستنش پا بر جا بماند ، نه آنکه بی طاقت از پا در آید . برنده کسی است که بار ها بازنده بودن را به شوق بردن با لبخند پذیرا باشد . بزرگی پاداش تو به وسعت صبوری و اصرار توست . پس صبور باش و تسلیم نشو ” چرا که هر چقدر از کوه استواریت با شکیبایی بالا تر روی ؛ وسعت نور خورشید را در پس آن بیشتر و بیشتر خواهی یافت . قهرمان ؛ قدرتی ماندگار را در صبوری و استمرار ،با لذت تجربه کن حالت قشنگ ؛ حس خوبم مال تو
شنبه : 28 اسفند 1400
شنبه ها:
ظرفیت یعنی ظرف وجودت رو برای پذیرش هر چیز در همان لحظه وقوعش آماده کن .گاهی یاد گرفتیم در خوشی به جای درکش ،نگران آینده و در حسرت گذشته ایم . یا آنکه در ناخوشی درغبطه دیگران و نا امید از آینده ایم. داشتن ظرفیت یعنی به ذهنت در هر لحظه فرمان بده ٫پذیرا باش !لحظه ات را بپذیر ،بهره اش را بردار و در ظرفت بگذار .سختی اش را بسپار .ظرف ذهنت و بردار و بگذر، چون میگذرد ذهن تو فرمان بردار فرمان تو در لحظه هاست .زندگی فقط و فقط دریافت از داشتن زیبایی وجود همین لحظه هاست .پس ای امپراطور ثانیه ها :با ظرفیت و قدرت لحظه هات رو فرمانروایی کن .حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
شنبه : 14 اسفند 1400
شنبه ها:
‎تشنه باش برای دیدن تا دیده شدن..
‎مرگ‌ پیشرفتت زمانی هست که قبل از اینکه چیزی بشی ، دیگران فکر کنن چیزی هستی یا خودت نشون بدی چیزی که نیستی هستی . استادی که شاگردی نکرده , مهندسی که کارگری ، و یا معشوقی که عاشقی رو بلد نیست در ترس قضاوت دیگران از نمایان شدن آنچه در حقیقت نیست دیگه قدم از قدم بر نخواهد داشت . برای آنکه همیشه بی ترس جریان داشته باشی ، تشنه باش برای دیدن تا فقط دیده شدن, و عاشق باش برای تجربه کردن نه فقط تجربه شدن . پله های نردبان را که خودت از ابتدا یکی یکی طی کنی ، در هر اوجی لذت پرواز خواهی داشت نه ترس سقوط .
‎پروازت پرقدرت ! قهرمان پر جرأت !
‎حالِت قَشنگ ?حِسِ خوبم ?مالِ تو
شنبه : 7 اسفند 1400
شنبه ها؛؛ دیدی وقتی عاشقی میخواد عشقش و ‌سوپرایز کنه چشم ‌اون یکی و‌ با دستمال میبنده ، یواشی صداش میکنه میگه اگه پیدام کنی هدیه تو بهت میدم . لذت و قهقهه و زمین خوردن داره تا که آخر دستاتو بگیره و با نشونه هاش بپری تو ‌بغلش و هدیه تو ازش بگیری… زمین خوردنهای زندگیت واسه اینه که بازی رسیدن به سوپرایزای عاشق واقعیت ،جذابتر بشه ، اون که رهات نکرده میخواد ، دستات و دراز کنی تا که به عشقش ، بازی و ادامه بدی و نعمتهاش و ‌یکی یکی بهت بده . پس نشونه هاشو خوب تصویر کن ! دستاتو واسه نعمتاش دراز کن و بر‌و سمت نشونه هاش ، اگه تو مسیر خوردی زمین ، بخند ‌و دوباره بلند شو تا که بدونه تو هم بابا رسم عاشقی رو خوب بلدی… حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو افشین_ فاتح#
شنبه : 30 بهمن 1400
شنبه ها: شاید با کسی که هم شکل باشی مدتی آروم بگیری ، ولی آرامشت خواهد رفت اگر که هم جنسش نباشی … توی باغچه گیاهانی که هم جنسند با یک آب و خاک و هوا ، سالها در کنار هم ماندگار ، رویش میکنند هر چند که یک شکل نباشند . لذت تو از همدمی با هم شکلت مثل لذت تو است در سفر بجای جدید و لذت بردن از رنگ و بویی که همیشه در ذهنت ، آرزوی دیدن شکلش را داشتی اما پس از دو هفته رنگ و بوش عادی میشه و برای بالش و کلبه و باغچه خودت دلتنگ میشی و بی تاب . هم جنس خودت را بیاب در مسیر همرهی ، که هم شکلی ،در خواستن های ظاهری در کوته زمان کم اثر میشه و بیرنگ . راستی چه زیبا گفتند …کبوتر با کبوتر، باز با باز ،کند هم جنس با هم جنس پرواز . باغچه دلت آباد قهرمان زندگی حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
شنبه : 23 بهمن 1400
چشماتو ببند و پرت شو تو استخر، همیشه وقتی می خوای حالت خوب شه یا یه کاری رو که مدت هاست میخای انجام بدی و ندادی یا چیزی که میدونی مناسب نیست رو رها کنی، ولی عادت ها نمی ذارن؛ فقط باید چشماتو ببندی و یکباره بپری توی استخر انجامش؛ تا در امواجش شنا کردن رو یاد بگیری. کنار استخر ایستادن و فکر به عمق و سردی آب، بیشتر ترس میاره. تغییر سخت نیست، فکر کردن به اونه کا کار رو سخت تر می کنه و به تاخیر می ندازه. تو همونی که بارها تغییر رو توی زندگی خودت احساس کردی. پس کنار استخر تصمیمت، بی درنگ و ناگهان شیرجه بزن ، امواج، خودش بالاخره خوب شناگری رو یادت میده و خوبیش اینه که این غرق شدن مردن نداره، بلکه تولد دوباره داره. شناگر قهرمان : رها شو و با قدرت بران
حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
کتاب صوتی
افشین‌فاتح
شنبه : 16 بهمن 1400
‎مردم و زمونه و دنیا تغییر نکرده اند این انتظار توست که ‎ از اونها که بتازگی بیشتر شده . آسمون خدا هر جا و هر زمان همین رنگه . انتظارت رو که فقط از “ خودت “ بالا بری همین مردم و همین زمونه ، پلکانی شوند برای بالا رفتنت . ولی این تویی که باید خودت را بالا بکشی تا کوچکی زمین و از طاق آسمون نظاره گر باشی . پله اول هم که باشی باز هم خوبه ، به آسمون یک قدم نزدیکتر و از عادی بودن گامی دورتری
‎بلندای نردبان با پله های کوچکت ،
‎کوتاه و کوتاه تر می شوند
. ‎?خواسته هات را همین حالا اقدام کن ?.
‎حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
کتاب صوتی
افشین‌فاتح
شنبه : 9 بهمن 1400
عریان آیی و عریان می روی ‎عریان به دنیا آیی و‌عریان هم می روی
در فاصله این دو عریانی هزاران جامه و نقاب بر می گزینی تا بدین اگاه شوی که“در هر آغازی می شود بی هیچ ، وارد شد و در پس هر پایانی ، باید که فقط دست شست تا که آغازی دگر ، آغاز کرد”
 
بازی که بدین سادگیست دیگر ترس از نداشتن و حسرت دیگران از داشتن , چه خنده دار می شود .
 
‎تنها بهره از سفر در هر بودنی فقط لذت تجربه از ‎“می شودهاست” ‎نه دلخوشی به داشتن ها . ‎
 
حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
شنبه : 2 بهمن 1400
تا هرسختی آسون بشه…
بیاد آوردن لحظه های سخت گذشته خیلی آسونه ولی تمام سختی لحظه سختی به اینه که سخت بیادت بیاری اینم قراره روزی تمام بشه و آسون یادت بیاد.
سختیها نیومدن که بمونن ، اومدن سخت ترت کنن تا آسون برن . تو که بالاخره قراره یادت بیاد ، جای اون موقع حالا یادت بیار ، تا هر سختی واست آسون بشه …
حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
شنبه : 18 دی 1400
شنبه ها؛ لحظه جدا شدن لحظـــــه جدا شـــــدن از شاخـــه , برای پرنـــده ، به ارزش تمام زنـــــدگی اوست . جهشی با شجاعت و امید به سوی پرواز در یک لحظه ، یا لغزشی در ترس تا انتهای سقوط . پرواز در رها شدن فقط به داشتن بال پریدن نیست ، به قدرت شجاعت اندیشه ات در انتخاب آسمانی شدن یا ترس از تنهایی و زمینی گشــتن توست . از پرواز در اوج آسمانها نترس چون آن چیز که در توهمش سعی دارد تو را پایین کشد همواره پایین تر از توست . حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو افشین فاتح
شنبه : 18 دی 1400

‎کائنات مقدراتش را فراهم می کند… تو آنی که بمحض
‎آنکه خواسته ات بر زبان جاری شود کاینات مقدرات انجامش را در دم فراهم سازد ، با تکرارت آنها را منظم و با استمرارت در انجامش یکی یکی در زمانش بر تو نمایان کند، تا که خلقش را همچون خالقی ، قادر شوی .
‎تنها شرط این “خدایی” آنست که به “خود آیی“و در انجامش جای توقع از هر خلقی تنها به خود تکیه کنی و بر خالقت توکل، پس بی درنگ ، زیبا و بزرگ “بخواهش” ، شیوا “ صدایش کن “ و انجامش را صبورانه “استمرار کن”….. شک نکن که می توانی . حالِت قَشنگ? حِسِ خوبم? مالِ تو

‎افشین فاتح

شنبه : 11 دی 1400

همیشه ترس از دست دادن اندک ها، همت برای داشتن های بیشتر را از تو میگیرد. وابستگیهای کوچکت، ترسهای بزرگت را می سازند و با ترس از دست دادن، هم داشته هایت را می بازی وهم نداشته ها را هرگز نخواهی یافت.

چه زباست سفر با اتوبوس زندگی، در حرکتش مسافران نعمت را سوار و با ایستادن در ایستگاه های ترس، برکتها را پیاده می کند.

تواناست راننده ای که با لذت از مسیر، همچنان آهسته و پیوسته رود.

شنبه : 4 دی 1400

‎اگر که واقعی عاشقش باشی…
‎دو کس دلیل تمام موفقیتها و رسیدنهایم بود .
‎ آنکس که گفت می توانی و با باورش توانستم چرا که عاشقش بودم .
‎دیگر آنکه گاهی می گفت نمی توانی و برای آنکه با قدرت نشانش دهم که می توانم ، توانستم .
‎اما خبـر آنکه لازم نیست گاهی برای رسیدن “ او” کسی جــز
‎“خودت” باشد اگر که واقعی عاشقش باشی… حالِت قَشنگ ?حِسِ خوبم? مالِ تو

شنبه : 27 آذر 1400

شنبه ها؛ وقتی نا امیدی رو‌ دیدی ، از ته دلت بهش تبریک‌ بگو چــون حتما تونسته تا یک ‌قدمی خواسته اش جلو بره . اگه نزدیک به راه رسیدن نبود که ، شیطون کاری باهاش نداشت. این عهد شیطونه که وقتی داری میرسی ظاهر بشه که نزاره برسی .

پس هر وقت دیدی دلسرد شدی به چشمک این نشونه بخند ، تو هم چشمک بزن و آروم بگو ای شیطووون خودت شــدی نشونه ، انگار مقـــــصد معلومه ، پاشو برو دیـــــوونه ، که من دلم آرومه آرومه آرومه…

حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو افشین فاتح ؛

کتاب صوتی

شنبه : 20 آذر 1400

شنبه ها؛
کشتی روزگارت را با قدرت ناخدایی کن
در طوفانهای سخت دریای زندگیت اگر کشتی مقاومتت کوچک و بی بادبان شود موجهای سنگین روزگار ، چون تازیانه بر زورق آرزوهایت میتازند ، تا که خرد شوی و از تو تنها تکه الوارهای کوچکی در ساحل خاطرات ، بر گل نشیند . راستی ، انتخابت از زندگی چگونه است ؟
دریای آرزوهایت اگر بزرگ باشد و بی انتها ، کشتی تصمیمت ناخدایی خواهد داشت بی پروا ، که تند بادهای سهمگین هم ، در تسخیر اراده اش ، باید که بادبانها را به فرمان او به اهتزاز در آورند ، ناخدای زندگی ، آمــــاده باش !
در مسیر ، تند بادها همواره میوزند ، آنکه در مقابلش دیوار یاس بسازی تا که خرد شوی یا که با تجربه اش ، بادبان کشتی آرزوهایت را جهت بخشی ، در انتخاب و درایت خود توست . قهرمان !
بی ترس و با شهامت بر امواج ، روزگارت را با قدرت ناخدایی کن …

حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
کتاب صوتی؛افشین فاتح

شنبه : 13 آذر 1400

شنبه ها؛
کشتی روزگارت را با قدرت ناخدایی کن
در طوفانهای سخت دریای زندگیت اگر کشتی مقاومتت کوچک و بی بادبان شود موجهای سنگین روزگار ، چون تازیانه بر زورق آرزوهایت میتازند ، تا که خرد شوی و از تو تنها تکه الوارهای کوچکی در ساحل خاطرات ، بر گل نشیند . راستی ، انتخابت از زندگی چگونه است ؟
دریای آرزوهایت اگر بزرگ باشد و بی انتها ، کشتی تصمیمت ناخدایی خواهد داشت بی پروا ، که تند بادهای سهمگین هم ، در تسخیر اراده اش ، باید که بادبانها را به فرمان او به اهتزاز در آورند ، ناخدای زندگی ، آمــــاده باش !
در مسیر ، تند بادها همواره میوزند ، آنکه در مقابلش دیوار یاس بسازی تا که خرد شوی یا که با تجربه اش ، بادبان کشتی آرزوهایت را جهت بخشی ، در انتخاب و درایت خود توست . قهرمان !
بی ترس و با شهامت بر امواج ، روزگارت را با قدرت ناخدایی کن …

حالِت قَشنگ حِسِ خوبم مالِ تو
کتاب صوتی؛افشین فاتح

شنبه : 6 آذر 1400

‎شنبه ها؛

‎« بی ترس روبرو شو » همه ما با تمام زرق و برقی که داریم نقاط ضعفی هم داریم که تنها خود با خبریم .
‎ویترین هر فروشگاهی را کالاهای پر رنگ می گذارند و کالای ضعیف را در غرفه پشتی ، تا ضعف ها دور از چشم بماند و فروشنده با قدرت بر خریدار ظاهر شــود .
‎در هر مذاکره فروش یا مراوده عاطفی باید دانست که در پس هر ویترینی غرفه های ضعفی هم هست که اگر بدان آگاه شوی دیگر ترس از گفتمان یا بزرگنمایی مخاطب نداری .
‎پس چون گل بی عیب خداست ، نه بر خود غره شو ، نه از برتری ظاهری مخاطب “هرآنکس که باشد “ بهراس .
‎هر تجربه مذاکره ، تو را می آموزد یا پیروز باشی یاآگاهتر شوی که در تجربه محاوره بعدی پیروزی را چگونه آسانتر بسازی …
‎*حالت قشنگ? حس خوبم مال تو?
‎”افشین فاتح”کتاب صوتی

شنبه : 29 آبان 1400

‎شنبه ها:
‎خشمت را فرو نبر ، مهار کن

‎آتش خشمت را که مهار کنی حرارتش ابزاری شود برای پخته شدن ، ناب شدن و محکم شدن گل وجودت ، همان آتشی که می تواند وجودت را بسوزاند و خاکستر کند ، خواهد توانست که با هدایتش ، خشت خام درون را پخته تر کند .
‎خشتی که پخته شود سخت می شود و مقاوم ، آنچنان که با سختیش ستونی به قامت ایمان و سقفی به وسعت لیاقتت را بر فرازش بنا سازی . آتش خشمت را فرو نبر ; مهار کن ! باشد که آبدیده تر شوی … در هر سختی ، ناکامی و بی عدلی ، تا برافروخته نگردی ، لایق تغییر ، نخواهی بود . و اگر لایق نباشی ، تفاوتت بر خود و دیگران نمایان نخواهد شد . فرق زندگی آدمها ، تنها در تفاوت لیاقت آنهاست .
‎آنکه خواهی چگونه باشی ؟ کجا باشی و با کیان ؟ تنها به انتخاب خود توست .
‎برافروخته شو ! باید که درونت آتش بگیرد تا که میل به تبدیل شدن به آنچه لیاقت واقعی توست در تو کامل شود ، و با هدایتش ، شکل گیری و آن دم همانا که به لطفش زیبا و زیباتر شوی .
‎حالِت قَشنگ ?حِسِ خوبم مالِ تو

شنبه : 22 آبان 1400
شنبه ها؛جالب بود دیروز در مراسمی درخت آرزوها را دیدم .به هر شاخه اش سیب سرخی بود که پشت هر سیب کاغذی ،کودکی نیازمند ،کوچک آرزوی دلش را با امید نقاشی کرده بود تا که شاید فرشته افسانه ای آن را برآورده کند.بر یکی عکس کفشی و دیگری دامنی صورتی و روی آن یکی جعبه مداد رنگی نقش بسته بود.آرزوهایی کوچک که شاید برای دل کودکی یا جیب خالی پدر خجالت زده ای نیازی بزرگ باشد ولی برآورده کردنش توجه یک دل آسمانی را می طلبید.دیدم دستانی سخاوتمند برای آنکه بدانند قرعه برآوردن کدام آرزو بنامشان می افتد یکی یکی از شاخه های درخت سیب می چینند.زیبا بود خیلی زیبا اینقدر که ناگهان اشک شوقی یادم انداخت سیبی که از روی هوای نفس توانست آدم و حوایی را از بهشت به زمین آورد می تواند از جنس کرامت دلهایی را به یکباره از زمین روانه بهشتی اسمانی کند.شب عید اول مدرسه هاست و بهانه هایمان بسیارند و سیبهای فرصت اندک، تصمیم با خودته.شاید بتونی با برآوردن آرزویی کوچک دلی ، خونه ای ، آبرویی ، یا اشک چشمی را با کرامتی، خیلی زود ،از مهرت روشن کنی.مهربون قرعه ات را بردار:.حالت قشنگ ،حس خوبم مال تو… کتاب صوتی :افشین فاتح.
شنبه : 15آبان 1400
شنبه ات را دلگرم به قادری آغاز کن که توان دیدن جهانش را صبح امروز دوباره به پلکهایت بخشید.
پس نیک بیندیش
در فرصتی که خواست اوست ، تا باز هم باشی بخواه تا با توکلش ، مهرش و یاریش به سادگی بهترینش باشی …
آغازت پر قدرت
کتاب صوتی افشین فاتح
حالِت قشنگ حِسِ خوبَم مالِ تو
«افشین فاتح »
شنبه : 8آبان 1400

شنبه ها: گاهی لحظه ای کوتاه فرصت داری تا که کوتاه لحظه های یک با هم بودن ناب را تجربه کنی.
‎گاهی لحظه ای ،فقط لحظه ای ناب فرصت داری تا ‌که ،چشمانت ،عزیزی ،پدر یا مادری ، عشقی و یا همرهی را برای شاید بار آخری که حتی خودت هم نمی دانی آخرین است ،عاشقانه و با لذت، یک‌دل سیر تماشا کنی.
‎گاهی لحظه ای فقط لحظه ای بی بازگشت اتفاق می افتد تا که یک عمر خدمتی ،رفاقتی یا که صداقتی را با گفتن کلامی ،رفتاری و یا فقط حتی با گوشه چشم و نگاهی ، آن را بی ارزش یا که بر عکس به رسم آدمیت جبرانش کنی.
‎لحظه ها را دریاب ، چراکه معنای واقعی ثروت و قدرت و لذتند ،که نه می گویند کی می آیند و نه خواهی دانست کی می روند.لحظه ها را دریاب……
‎حالت قشنگ?،حس خوبم مال تو?

کتاب صوتی:افشین فاتح

شنبه : 1 آبان 1400

شنبه ها؛تو آزادی که بشناسی و انتخاب کنی.راه و روش و مسیر هر آنچه که برای ادامه و دریافت وجود دارد هزاران است .کی ،کجا و چگونه را تو برمیگزینی.اما در مسیر که وارد شدی ، برای اتمامش آزادی فقط کافی نیست. باید که آزاده باشی تا که مقصد را ببینی.آزادی مختار بودن توست برای هر انتخابی ولی آزادگی ،رها بودن است از هر بستی و پای بستی در شوق رسیدن. آزادی را همه دارند ولی آزادگی را باید آموخت تا که همین آزادیت تو را در بند اسارت نمی توانم ها نکشاند.

قهرمان انتخاب ؛آزادگیت مبارک.

حالت قشنگ?. حس خوبم مال تو

شنبه : 24 مهر 1400

شنبه ها؛؛دیدی وقتی کسی بهت میگه با تمام‌وجود بهت ایمان دارم دوست داری جواب اعتمادش و با تمام‌وجودت بدی و‌ کاری نداری چه جوری ولی چون خودت و صاحب یک اختیار میدونی دلت نمیخواد رنگ این ایمان کمرنگ بشه، پس وقتی یه جایی یه زمانی خیلی گیری وراهی بجایی نداری با تمام وجود تو قلبت بگو‌«سپردم به صاحبش».اگه رنگ‌ایمانت اینقدر پررنگ باشه که کاری نداشته باشی صاحب این اختیار چگونه و با چه صلاحی اون و انجام میده مطمین باش اونی که صاحب واقعی همه صاحب اختیار هاست نمیذاره رنگ ایمانت ذره ای کمرنگ‌بشه اما ایمان ،اون نیست که آنگونه که تو می خواهی بشود…ایمان یعنی بخواهی آنگونه که او صلاح‌میداند و برایت می خواهد بشود ..چونکه باور داری ،صاحب واقعی تو ،بر هر صلاحی ،برایت واقف است و‌مشتاق.
پس با ایمانی محکم “بسپار به صاحبش”
حالت قشنگ? حس خوبم‌مال تو?
کتاب صوتی ..افشین فاتح

شنبه : 17 مهر 1400

‎شنبه ها:یکی هست که بیشترین وقتت و باهاش میگذرونی ،بی صداست اما همیشه صداش تو‌گوشته ،گاهی حرفاش و نشنیده میگری و بعدا که پشیمون شدی میگی انگار از اولش هم می دونستم .گاهی سرزنشت میکنه اما میگی خودم‌هم می دونم ،ولی عادتهام نمی زارن.ولی گاهی که باهاش همراه میشی انگار قدرتت واسه انجام گفته هاش با اون میشه قد ده نفر.کیه اون ؟؟شناختیش؟؟‎آره …اون ندای درونته،اون خود خود حقیقیته که از زمان تولد دایم‌ تو‌گوشت زمزمه میکنه تا قدرت واقعی خودت و نشون بدی.باهاش یکی شو ،متحد باش، نه منتقد،به حرفاش گوش کن .دستات که تو‌دستای خودت باشه، دلت و زندگیت روونه میشه اونجایی که باید باشی و لایقشی.اگه آشتی کنی با خودت و دوستش داشته باشی ،خواهی‌دید دیگران هم عاشق این آدم دوست داشتنی میشن.خودت و بغل کن ،ببوسش و با‌لبخند بهش بگو :معلم‌ و‌نگاهبان خوبم، “عاشقتم” .ممنون که هستی….‎حالت قشنگ ?حس خوبم مال تو

شنبه : 10 مهر 1400

شنبه ها:ذهن تو مثل خمیر بازی میمونه که قابلیت هر شکل پذیری را داره، به شرط این که در جهات مختلف ، نرمش کنی ، ورزش بدی و مهارت شکل پذیری رو در آن بوجود بیاری.یعنی به هر سمتی که ورزش دادی یا داده اند از سمت مقابلش خودت توان نرم کردن را بهش بدی تا کاملا توی دستات نرم نرم باشه،دقیقا مثل اینه که هر جا تو جاده شمال مثل مسیر پر پیچ و خم زندگی از رفتن با شتاب خسته شدی اندکی بزنی کنار و با یه آش رشته یا ناخنک زدن به تمشک و آلوچه و لواشک ، بگی آخیش ، نفسی تازه کنی و اطراف و با لذت نگاه کنی و بیخیال پیچ و خم مسیر، تاملی کنی و دوباره بزنی به جاده ،بعده ها میفهمی که گاهی آرامش و لذت در همین تامل و کنار زدنهای کوتاه ، خاطره اش شیرینتر از رسیدن به مقصدت بوده ، روی هدفهات متمرکز باش اما گاهی با تاملی کوتاه ، خمیر ذهنت و با ارامش ، نرم ترش کن تا هر جوری که دوستش داری خمیر زندگیت شکل بگیره. حالت قشنگ ?حس خوبم مال تو?….کتاب صوتی:افشین_فاتح

شنبه : 3 مهر 1400

شنبه ها:اگر قبل از ورود به جلسه یا سمیناری خودکاری به تو هدیه دهند اما در پایان از تو پس بگیرندچه حالی داری ؟اگه به تو همین ناچیز را نمی بخشیدند برایت مهم نبود اما وقتی به تو فرصتی را برای مدتی بدهند بعد آن را پس بگیرند قضاوتشان می کنی که یا بی رحمند یا بی فهم .اما سوال ؟؟او که فرصت استفاده را به تو داده خاطی است یا ذهن پر مدعای تو که بی رحمانه همیشه شاکیست؟زندگی فرصتی است مثل همون خودکار که می تونست مال تو‌نباشه …پس در مهلت داشتنش بی قضاوت بخشنده اش تا که جوهر داره برای درک بهترش لحظاتی که خودت میسازی را بنویس. فقط کمی آروم و خوش خط ،که بعده ها با مرورش هم لذت ببری …حالت قشنگ?‌حس خوبم مال تو?کتاب صوتی:افشین فاتح

شنبه : 27 شهریور 1400

‎شنبه ها:فرق برنده و بازنده اینه که برنده از اول میدونه که باید ببازه تا برنده بودن و یاد بگیره ،اما بازنده میخواد از همون اول برنده باشه.وقتی قبل باختن بدونی تنها راه بردن همینه، اگه شکست خوردی‎جا نمی خوری ،بهش میخندی و میگی برای رسیدن به پیروزی ،ای شکستها زودتر بیایید. به پیروزی فکر کن ولی مثل آب خوردن از شکستها در گذر.‎. حالت قشنگ ?حس خوبم مال توکتاب صوتی:#افشین_فاتح

شنبه 20شهریور 1400

‎شنبه ها؛وقتی کلید ماشینت و گم میکنی ، میگی لعنت به این شانس ,ولی شاید حکمتی خواسته که اندکی دیر تر برسی تا که سانحه تصادفی ،تو را به زندان نیندازه. وقتی به علتی زندان می افتی میگی لعنت به این زندگی ،بی آنکه بدونی شاید در آزادی خیانتی رو می دیدی که از فشار اون خود کشی میکردی و وقتی خیانتی و از نزدیکی می بینی میگی لعنت به این زندگی ،بی انکه بدونی شاید در آن حکمتی بوده تا زودتر برای فرصتی بهتر که در زندگی لایقش هستی ،آگاهترشوی. “نعمت و حکمت” ،هر دو نشانه “عشق خالق است با مخلوق”،با فرق آنکه نعمت را در دم میبنی ولی حکمت را فقط با ایمانت زمانی خواهی دید که دریابی در عشق بازی خالق و مخلوق در (هر نعمتی حکمتی و در هر حکمتی ،نعمتی )عاشقانه نهفته است.‎ حالت قشنگ ?. حس خوبم مال تو?…کتاب صوتی :افشین فاتح

شنبه 13 شهریور 1400

شنبه ها؛فکر کن به فرزندت قول دادی برایش دوچرخه بخری و زمانش که که رسید می فهمی باید پول دوچرخه را بدی براش داروی مهمی بگیری تا زنده بمونه ولی نمی تونی بهش بگی چون هنوز قدرت درکش و نداره . چکار می کنی؟قطعا صلاحش و انتخاب می کنی چون یه عاشق ،بهترین و برای عشقش انتخاب می کنه هرچند که عشقش بد ،قضاوتش کنه. حالا خوب فکر کن!اگه یه روزایی خودتم از خدات می پرسی خدایا چرا چرخ دوچرخه زندگی که بهم دادی توی ‌دست انداز افتاده و‌نمی چرخه، بدون که داره لبخند میزنه و بهت میگه ‌مگه نمی دونی که فقط‌یه عاشقه که حاضره بد ،قضاوت بشه ولی به صلاح‌ معشوقش عمل کنه. حالت قشنگ ?حس خوبم ?مال تو. ………

شنبه 30 مرداد 1400

شنبه ها؛فکر کن به فرزندت قول دادی برایش دوچرخه بخری و زمانش که که رسید می فهمی باید پول دوچرخه را بدی براش داروی مهمی بگیری تا زنده بمونه ولی نمی تونی بهش بگی چون هنوز قدرت درکش و نداره . چکار می کنی؟قطعا صلاحش و انتخاب می کنی چون یه عاشق ،بهترین و برای عشقش انتخاب می کنه هرچند که عشقش بد ،قضاوتش کنه. حالا خوب فکر کن!اگه یه روزایی خودتم از خدات می پرسی خدایا چرا چرخ دوچرخه زندگی که بهم دادی توی ‌دست انداز افتاده و‌نمی چرخه، بدون که داره لبخند میزنه و بهت میگه ‌مگه نمی دونی که فقط‌یه عاشقه که حاضره بد ،قضاوت بشه ولی به صلاح‌ معشوقش عمل کنه. حالت قشنگ ?حس خوبم ?مال تو. ………

شنبه 23 مرداد 1400

شنبه ها؛فکر کن به فرزندت قول دادی برایش دوچرخه بخری و زمانش که که رسید می فهمی باید پول دوچرخه را بدی براش داروی مهمی بگیری تا زنده بمونه ولی نمی تونی بهش بگی چون هنوز قدرت درکش و نداره . چکار می کنی؟قطعا صلاحش و انتخاب می کنی چون یه عاشق ،بهترین و برای عشقش انتخاب می کنه هرچند که عشقش بد ،قضاوتش کنه. حالا خوب فکر کن!اگه یه روزایی خودتم از خدات می پرسی خدایا چرا چرخ دوچرخه زندگی که بهم دادی توی ‌دست انداز افتاده و‌نمی چرخه، بدون که داره لبخند میزنه و بهت میگه ‌مگه نمی دونی که فقط‌یه عاشقه که حاضره بد ،قضاوت بشه ولی به صلاح‌ معشوقش عمل کنه. حالت قشنگ ?حس خوبم ?مال تو. ………

شنبه 16 مرداد 1400

شنبه ها؛فکر کن به فرزندت قول دادی برایش دوچرخه بخری و زمانش که که رسید می فهمی باید پول دوچرخه را بدی براش داروی مهمی بگیری تا زنده بمونه ولی نمی تونی بهش بگی چون هنوز قدرت درکش و نداره . چکار می کنی؟قطعا صلاحش و انتخاب می کنی چون یه عاشق ،بهترین و برای عشقش انتخاب می کنه هرچند که عشقش بد ،قضاوتش کنه. حالا خوب فکر کن!اگه یه روزایی خودتم از خدات می پرسی خدایا چرا چرخ دوچرخه زندگی که بهم دادی توی ‌دست انداز افتاده و‌نمی چرخه، بدون که داره لبخند میزنه و بهت میگه ‌مگه نمی دونی که فقط‌یه عاشقه که حاضره بد ،قضاوت بشه ولی به صلاح‌ معشوقش عمل کنه. حالت قشنگ ?حس خوبم ?مال تو. ………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *