خلاصه ای از کتاب استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استریت

من «گرگ وال استریت» هستم، کسی که لئوناردو دی کاپریو نقش او را در فیلمی به همین نام بازی کرد! آنچه در کتاب استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استریت  ارایه می شود یک راه حل شسته و رفته برای به کار بردن سیستم «خط مستقیم» در هر کسب و کار یا صنعت است. برای شما که با فروش سر و کار دارید یا صاحب کسب و کار خودتان هستید، این کتاب یک تغییر دهنده بازی خواهد بود.

این کتاب به شما نشان می دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کنید، نرخ موفقیت تان در معامله را افزایش دهید، یک جریان ثابت بازگشت مشتری ایجاد کنید و مشتریان وفادار خلق کنید. به علاوه، به شما فرمولی برای ساخت و نگهداری از یک نیروی فروش در سطح جهانی ارائه می دهد. و برای شما که سرو کارتان به فروش نمی افتد، کتاب گرگ وال استریت ، به همان اندازه ارزشمند خواهد بود. حتی اگر فروشنده نباشید، لازم است دست کم در متقاعد سازی تا سطح معقولی مهارت پیدا کنید. در غیر این صورت، اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد؛ زیرا کل زندگی، متقاعد کردن است.

در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا شکست خوردن، مهم نیست در چه مسیری قرار دارید، همیشه سعی می کنید اندیشه ها، ایده ها، رویاها و امیدهای تان را به گونه ای انتقال دهید که علاوه بر ترغیب افراد به واکنش، به خواسته های تان در زندگی هم دست یابید. این همان هنر متقاعد کردن اخلاقی است و هدف این کتاب هم دستیابی به همین موضوع است. با فراهم کردن یک روش ساده و اثبات شده برای تسلط بر هنر ارتباط، خواهید توانست با قدرت فوق العاده بیشتری در مسیر زندگی قدم بردارید و زندگی بسیار موفق تری بسازید. برای خرید کتاب گرگ وال استریت مردد نباشید!

چیزهایی که درباره من میگویند ، واقعیت دارد. من یکی از آن فروشنده های خارق العاده ام که میتوانم یخ را به اسکیمو، نفت را به عرب ، گوشت خوک را به عالم یهودی یا هر چیز دیگری که فکر میکنید، بفروشم. اما آیا کسی واقعأ به آن اهمیت میدهد؟ منظور من این است توانایی من در معامله کردن ، به دیگران مربوط نمیشود، مگر این که برای فروش یکی از محصولاتشان مرا استخدام بکنند. در هرصورت این استعداد من است: توانایی فروش هرچیزی به هرکسی و در مقادیر زیاد. حال اینکه این یک هدیه از طرف خدا یا طبیعت است را نمیدانم. اما میتوانم با اطمینان بگویم، من تنها کسی نیستم که با این توانایی به دنیا آمده است.

افراد دیگری هم وجود دارند که تقریبأ به من شباهت دارند. دلیل اینکه تعداد افراد شبیه به زیاد نیست این است که من استعداد با ارزش دیگری هم دارم. استعدادی که بسیار کمیاب و ارزشمندتر است و همچنین برای دیگران بسیار مهم است . حتی برای شما. اینطور نیست؟ خیلی ساده است . استعداد من ، تبدیل آنی افراد از تمام اقشار جهان ، صرف نظر از سن، نژاد ، عقیده ، رنگ پوست ، پیشینه اقتصادی و اجتماعی ، وضعیت تحصیلی و میزان استعداد ذاتی در فروش ، به یک معامله گر در سطح جهانی است. میدانم که گفتن این حرفها جرات زیادی میخواهد ، اما اجازه بدهید این گونه بیان کنم: اگر من یک قهرمان واقعی بودم ، قدرت من آموزش فروشندگان بود و هیچ شخصی در کره زمین نمیتواند این کار را بهتر از من انجام بدهد. عجیب به نظر میرسد، درست است؟ میدانم که الان به چه چیزی فکر میکنید؟ « عجب آدم گستاخی است! چه اعتماد بنفسی دارد. لعنتی چقدر به کار خودش اعتماد دارد. مانند گرگ میماند! صبر کنید. او خود گرگ است ، نه؟»

 

فهرست کتاب :

فصل یکم : کلید فروش و تأثیر گذاری

فصل دوم : اختراع خط مستقیم

فصل سوم : چهار ثانیه اول

فصل چهارم : لحن صدا و زبان بدن

فصل پنجم : کنترل و مدیریت حالت

فصل ششم : فرمول اثبات شده برای مدیریت حالت

فصل هفتم : لحن صدای پیشرفته

فصل هشتم : زبان بدن پیشرفته

فصل نهم : هنر یافتن مشتری

فصل دهم : ده قانون برای یافتن مشتری خط مستقیم

فصل یازدهم : هنر و علم تشکیل ارائه های فروش سطح جهانی

فصل دوازدهم :هنر علم و حلقه زدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *